#2016-03-31 00:44:23 

Lisiczka

Użytkownik

Hej. Poszukuję godnego polecenia dietetyka w Poznaniu, który indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta i który dysponuje nowoczesnym sprzętem w swoim gabinecie.
#2016-03-31 02:05:57 

Brzoza

Użytkownik

Ja mogę polecić jedną panią dietetyk, u której wykonywałam badania nietolerancji pokarmowej. Wyniki tych badań trochę mnie przeraziły, ale dietetyczka szybko mnie uspokoiła i skomponowała mi tak diete, ze nie odczuwam braku niektórych składników pokarmowych w moim jadłospisie. Gabinet, w którym przyjmuje ta pani, nazywa się DIETETYK-MED i znajduje się w Poznaniu.
#2016-03-31 03:33:03 

Lisiczka

Użytkownik

A orientujesz się może, czy ta dietetyczka posiada w swoim gabinecie odpowiedni sprzęt do przeprowadzenia segmentowej analizy składu ciała?
#2016-03-31 03:53:22 

Brzoza

Użytkownik

Tak, posiada takie urządzenie. Ja własnie wkrótce wybieram się na badanie składu ciała, bo chcę sprawdzić swój ogólny stan oraz kondycję organizmu.
#2016-03-31 05:45:56 

Lisiczka

Użytkownik

A ja mam nadwagę, nieznaczną ale jednak. Kilka lat temu ważyłam o 10 kilogramów mniej i czułam się znakomicie. Wszystkie moje ubrania się na mnie mieściły, a obecnie nawet kozaków nie mogę dosunąć, już nie mówiąc o tym, że większość spodni i spódnic się nie dopina. Mysle, że mogłabym schudnąc pod okiem dobrego dieteyka. Sądzę, że ta analiza składu ciała byłaby dobrym punktem wyjścia. Sama już raczej nie dam rady się odchudzić, bo nie zamierzam się głodzić, ani przesadnie długo ćwiczyć. Myslę, że mogę mieć dziedziczną tendencję do tycia po trzydziestce. Mam nadzieję, że pani dieteyk znajdzie na to jednak jakąś radę.
#2016-03-31 07:00:29 

Brzoza

Użytkownik

Pani dietetyk na pewno Ci pomoże. 10 kilogramów za dużo to nie jest przecież tragedia. Da się to zrzucić pod okiem specjalisty.
#2016-03-31 09:27:43 

Lisiczka

Użytkownik

Myślę sobie, że chociaż 5 kilogramów mniej to już byłby sukces. Najbardziej boję się, że mogę przytyć jeszcze bardziej. A wtedy czułabym się również kiepsko psychicznie i musiałabym chodzić nie tylko do dietetyka, ale i do psychologa.
#2016-03-31 11:24:33 

Brzoza

Użytkownik

Dobry dietetyk jest również trochę psychologiem. Tak więc nie zwlekaj i zapisz się na wizytę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015