#2016-03-22 04:29:22 

PaniSprout

Użytkownik

Niedawno przeniosłam się wraz z dziećmi do Warszawy i zaczyna mi trochę brakować kontaktu z naturą i świeżego powietrza. Szukam przyjemnego miejsca na weekendowe wyjazdy ze stolicy. Im bliżej, tym lepiej. Słyszałam, że fajnie jest nad Zalewem Zegrzyńskim. Ktoś zatwierdza, albo zaprzecza? Jest tam gdzie się zatrzymać na noc?
#2016-03-22 06:27:44 

MarcinW.

Użytkownik

Zegrze jest wspaniałe! Czysta plaża i piękna zieleń dookoła. Jeżdżę tam od dziecka na działkę. To jest rzut beretem od miasta, ale i tak zwykle nie ma tłumów, poza środkiem sezonu letniego. Skoro lubisz wypoczywać na łonie natury, to koniecznie musisz poznać to miejsce. Moim zdaniem zdecydowanie najlepsze miejsce na jednodniowe wycieczki poza miasto i samemu i z rodziną.
#2016-03-22 07:10:21 

Lisiczka

Użytkownik

Hehe, nigdy nie zapomnę, jak zostałam tam prawie zjedzona żywcem przez komary… Ale spokojnie, to chyba jedyny minus i raczej wszędzie nad wodą trzeba się z tym liczyć.
#2016-03-22 09:54:58 

MarcinW.

Użytkownik

Komary są straszne dla większości mieszczuchów, ale skoro koleżankę ciągnie do przyrody, to myślę, że podejmie to ryzyko ;)
#2016-03-22 10:55:12 

Brzoza

Użytkownik

Możesz sprawdzić sobie na stronie salabella.pl na pokoje do wynajęcia blisko plaży. Generalnie to jest taki dom weselny, ale atmosfera jest przemiła. Super lokalizacja i warunki. Jeśli chcesz się wybrać na cały weekend, to jest bardzo wygodna opcja. Jak ci się znudzi nad Zegrzem, to polecam też rodzinne wycieczki do Kampinoskiego Parku Narodowego. To też nie jest daleko, a dzieciom się zazwyczaj podoba.
#2016-03-22 13:12:20 

PaniSprout

Użytkownik

Wow, dzięki za tyle odpowiedzi! Chyba przekonaliście mnie do Zegrza. Do Kampinoskiego Parku Narodowego wybiorę się pewnie, jak mój młodszy syn podrośnie, bo dłuższa wyprawa piesza do lasu z wózkiem mi się nie uśmiecha.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015