#2016-03-22 02:00:47 

lagerta

Użytkownik

Ostatnio zainteresowałam się tematem egzaminów językowych. Uwagę moją przykuły egzaminy Cambridge English. Czy ktoś mógłby powiedzieć o nich więcej?
#2016-03-22 03:06:21 

Grzmot

Użytkownik

Cambridge English są uznawane międzynarodowo wśród egzaminów i kwalifikacji dla osób uczących się i nauczycieli języka angielskiego. Cambridge University jest jednym z wiodących światowych wydawców w odniesieniu do języka angielskiego dla nauczycieli i uczniów. Ich produkty są używane przez ludzi w prawie każdym kraju na świecie, aby uczyć się i nauczać języka angielskiego. Cambridge English został zaprojektowany specjalnie dla osób mówiących innymi językami (ESOL).
#2016-03-22 05:06:57 

Brzoza

Użytkownik

Wszystkie egzaminy Cambridge obejmują czytanie, pisanie, korzystanie z angielskiego, słuchanie i mówienie. Kandydaci otrzymują certyfikat wydany przez University of Cambridge ESOL Examinations. Wszyscy kandydaci otrzymują zestawienia wyników pokazujących, w jaki sposób przeprowadza się je w każdym z pięciu bloków. Istnieje cały szereg egzaminów Cambridge w tym: CPE, BEC FCE, CAE i etc.

#2016-03-22 06:57:52 

lagerta

Użytkownik

Mam już wszystko czego potrzebowała. Dziękuję serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015