#2016-02-09 02:41:01 

Tara

Użytkownik

Chciałabym sobie zrobić coś z paznokciami. Do tej pory próbowałam w domu, ale tak naprwde nigdy nie byłam specjalnie zadowolona ze swojej wlasnej roboty. Z daleka fajnie wygladalo ale ja blizej widzialam wszystkie niedociągnięcia. Dlatego stwierdziłam, ze trzeba w koncu wybrac sie do profesjonalistki i sie oddac jej dłoniom. Czy któraś może mi polecić salonik wWarszawie, gdzie przy okazji nie zedrą ze mnie ofrtuny?
#2016-02-09 05:34:37 

Zyta

Użytkownik

Ja zdecydowanie mogę ci polecic przede wszystkim porządne odżywienie paznokci, wtedy możesz zrobić wszystko.
#2016-02-09 05:48:06 

Tara

Użytkownik

No właśnie problem nie jest w tym, że paznokcie są nieodżywione tylko ze mi się reka trzęsie i nie potrafię porzadnie sobie lakieru poprowadzić hahaha dlatgo chce sobie znalexc kogos, komu zaufam i do kogo będę wracała.
#2016-02-09 06:57:27 

anastasia

Użytkownik

Ja mam salon, do którego chodze raz w miesiącu i różnie, czasem na zwykle malowanie, innym razem na coś większego, no i oczywiscie przed wielką okazją. Tu masz od razu cennik: lashup.pl/lashes-bar/cennik/ więc mozesz sobie sama ocenic czy ci odpowiada. Moimz zdaniem ceny są bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych, a usługa jest na njwyższym poziomie.
#2016-02-09 09:30:39 

Tara

Użytkownik

O dzięki wielkie, fajnie, ze cennik jest na stronie. Nie lubię wchodzic na strony i dodatkwo się pytać o ceny usług przez telefon, uwazam, ze tak jak tu klient powinien miec pełną informację zanim podejmie decyzję. Tak czy siak widzę, że rzeczywiscie nie sa te ceny jakos wygórowane a skoro polecasz to się do nich zgłoszę.
#2016-02-09 12:13:22 

ciuchcia

Użytkownik

Chciałabym się podczepic pod temat jesli moge. Ja z kolei mam ogromny problem z rzęsami , kiedyś niechcący sobie je spalilam i odrosły takie trochę... liche. Tak, to jest odpowiednie slowo. Czy w tym samym salonie, który polecacie również robią rzęsy? A jesli nie to co wtedy?
#2016-02-09 12:46:58 

anastasia

Użytkownik

Tak, również robią tam rzęsy. To jest w ostatnich latach rpawdziwy hit w polsce: lashup.pl/lashes-bar/uzupelnianie-rzes/. A jeszcze jak wiesz, ze ktoś ci je uzupełni, zagęści alb oprzedłuży dobrze, to chętniej wracasz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015