#2016-02-08 11:16:15 

MarcinW.

Użytkownik

Cześć. Czy ktoś z was miał okazję wypróbować nowy symulator samolotu pasażerskiego, znajdujący się w Poznaniu??
#2016-02-08 11:43:23 

pippin

Użytkownik

Ja miałem okazję zupełnie niedawno wypróbować i bardzo mi się podobało. Symulator ma unikatowy system wizyjny, profesjonalną obsługę oraz różne ciekawe scenariusze lotu. Byłem tam tylko raz i siedziałem w kabinie jedyne 10 minut, ale to miejsce oraz załoga zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie i zachęciły do tego, żeby tam znowu wrócic, tym razem na dłużej.
#2016-02-08 14:29:45 

MarcinW.

Użytkownik

Ja dowiedziałem się o symulatorze od kolegów, którzy też interesują się lataniem. Oni planują się tam niedługo wybrać i zachęcali mi, żebym z nimi pojechał. Nie wiedziałem, czy warto, bo symulatory kojarzą mi się raczej z klawiaturą, komputerem i joystickiem, ale ten system wizyjny, o którym wspomniałeś zaintrygował mnie.
#2016-02-08 15:13:40 

pippin

Użytkownik

To urządzenie jest bardziej realistyczne od innych, znanych mi symulatorów. Zdecydowanie polecam Ci wypad z kolegami i przekonanie się na własne oczy, jak to wygląda. W kabinie znajduje się wyposażenie jak w prawdziwym samolocie pasażerskim B737NG. Nie ma mowy o żadnych joystikach – są prawdziwe dźwignie, przełączniki, kontrolki i wyświetlacze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015