#2016-02-04 06:31:30 

pippin

Użytkownik

Jestem samotnym ojcem wychowującym synka i przyznam ze troche już zapomnialem jak to bylo jak mialo sie 5 lat. W kazdym razie moje dziecko jest na etapie intensywnego wyrywania mleczaków i wyrabiania sobie roznych nawyków zarazem. Pomimo ze w sporej czesci zamiast zebów w buzi ma dziasla to strasznie sie upiera i szoruje zębo-dziąsła aż czasem leci mu krew. Czy to normalne?
#2016-02-04 08:47:05 

bolt_thrower

Użytkownik

Witaj w klubie samotnych ojców :). Wiesz, mycie zębów u małego dziecka to bardzo ważny nawyk. Myślę że nie zrobi sobie krzywdy, bo w takim wieku organizm jest bardzo elastyczny, a dzieckonie ma tyle siły by sobie zrobić krzywde. Jednak musisz trzymac reke na pulsie bo z drugiej strony nigdy nic nie wiadomo.
#2016-02-04 10:50:55 

takasobiepanienka

Użytkownik

Koniecznie kontroluj dziecko! Przeciez w miejsce mleczakow wyrosna stale zeby i jeli dziąsło będzie zle na to przygotowane to żeby mogą wyrosnac krzywo, albo wcale. Nie wolno tak zaniedbywac dziecka i mówić „jak będzie tak będzie”... Samotni ojcowie – do roboty!
#2016-02-04 11:07:50 

Lisiczka

Użytkownik

Nie tragizuj, jeszcze zadne dziecko nie zaszczotkowało się do takiego stopnia jak opisujesz. Nie jest oczywiscie beztrosko i kolorowo i musisz pilnowac zeby synek nie wywinal Ci jakiegos numeru.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015