#2016-02-04 03:50:39 

Lisiczka

Użytkownik

Cześć wszystkim, niebawem wielki mój dzień, tak jak kazda panna młoda w szale przedślubnych obowiązków organizacyjnych zastanawiam się nad ciekawym, eleganckim i oryginalnym bukiecikiem do ślubu, a także bukiecikami dla świadkowej i kwiatami do ozdoby kościółka. Czy moglibyście polecić coś konkretnego, jakieś propozycje, oferty kwiaciarni itp.? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź kochani!
#2016-02-04 04:29:15 

ciuchcia

Użytkownik

Ślub to wyjątkowa okazja, powinnaś wobec tego wybrać coś niepowtarzalnego i na pewno nie powinno się na tym oszczędzać. Każdy mówi, że kwiaty szybko więdną i nie ma co się tak wykosztowywać, ale moim skromnym zdaniem pamiątkowe zdjęcia pokażą piękno tych bukiecików. W Warszawie na pewno znajdą się firmy, które będą wstanie przygotować odpowiednie oprawy kwiatowe dla panny młodej i innych ważnych osób. Najlepiej jeśli ktoś ze znajomych ci poradzi, bo każdy ma inny gust, mnie się podobają liliowe bukieciki
#2016-02-04 05:27:48 

izabellasz

Użytkownik

Witajcie dziewczyny, masz rację ślub to wyjątkowa okazja, ale sztuka układania kwiatów jest tak zaawansowana, że śmiało można polecić warszawskie kwiaciarnie myślę, że te bliżej centrum będą doskonale sprawdzały się w organizacji takich przyjęć weselnych. U mojej koleżanki też dominowały liliowe akcenty :D
#2016-02-04 07:38:50 

MarcinW.

Użytkownik

Hej dziewczyny, co prawda nie bardzo znam się na kwiatach, ale moja dziś już zona miała bukiet, nazwałbym to patriotyczny, bo z białych i czerwonych róż. Wyglądała prześlicznie, z resztą jak każda panna młoda dla swojego wybranka :P Najprościej będzie jak poszukasz sobie w jakimś katalogu bukiecik do ślubu – my tak właśnie zrobiliśmy
#2016-02-04 09:41:05 

PaniSprout

Użytkownik

Jeśli miałabym coś polecić to proponowałabym bukiecik w kolorze ciemnych róż tak dla kontrastu zapewne z białą suknią do ślubu, pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015