#2016-02-02 07:23:50 

PaniSprout

Użytkownik

Witam. Mam 60 lat i jestem na emeryturze. Moja rodzina zachęca mnie bym wzięła udział w kursie nauki nowego języka, ponieważ chcą bym sobie stawiała nowe wyzwania itp. Czy uważacie, że w moim wieku warto jeszcze uczyć się języka?
#2016-02-02 09:18:11 

Lisiczka

Użytkownik

Cześć, no ja nie widzę żadnego przeciwskazania ;) Moją piętą achillesową był zawsze język angielski. Poznań na szczęście przyniósł mi pomoc w postaci genialnej szkoły językowej, w której mogłam nauczyć się języka. Miałam wtedy 34 lata i dużo osób mówiło, że już za późno na naukę. Zdaję sobie sprawę, że Ty masz jeszcze więcej tych lat, ale nie daj sobie nigdy wmówić, że nie możesz czego zrobić.
#2016-02-02 11:17:06 

MarcinW.

Użytkownik

Pięknie napisane ;) Według mnie powinnaś spróbować ;) Moja siostra też została zmuszona wyjechać za granicę by tam pracować. Zbawienny okazał się kurs angielskiego Poznań okazał się przełomowym miejscem dla niej, bo tam była szkoła językowa do której uczęszczała. Znalazła swojego męża na takim kursie ;)
#2016-02-02 12:59:24 

Brzoza

Użytkownik

Ech, to może ja na odmianę zapiszę się wreszcie na kurs języka niemieckiego Poznań na pewno mógłby okazać się i mnie pomocny… A tak wracając do tematu, to myślę, że Twoja rodzina się martwi o Ciebie, że teraz będziesz się czuła niepotrzebna, jak nie masz pracy itp. Ja na Twoim miejscu bym się zapisała na dodatkowy język, super wspomnienia będziesz miała, poznasz nowe osoby i udowdnisz sobie, że wciąż możesz wiele osiągnąć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015