#2016-01-29 03:01:23 

Grzmot

Użytkownik

Chłopaki i dziewczyny, należe do klubu miłośników sagi iorganizuję nasz zjazd. Chcę, żeby to spotkanie było trochę bardziej aktywne niż rozmowa o tym jakie te filmy są rewelacyjne. Chcę, żebyśmy dla odmiany ruszyli cztery litery i coś razem porobili. Możecie polecić jakąś fajną rozrywkę w Poznaniu? Tak, żeby można było pójść grupowo.
#2016-01-29 04:49:59 

Batory

Użytkownik

Słuchaj, być może nie mają tam mieczy świetlnych ale z tego co pamiętam w sadze też strzelali laserowymi pistoletami, dlatego polcam ci laserowy paintball. Zróbcie sobie dwie drużyny, dwie strony mocy i możecie miec swoje wojny.
#2016-01-29 06:23:44 

PaniSprout

Użytkownik

Nie wiem jak z iflmowymi sagami i tego typu eventami ale jeśli mamy na myśli imprezy integracyjne dla firm Poznań i paintball zdecydowanie polecam. Zespół był mega zadowolony i jeszcze długo o tym rozmawiali w pracy. Nawet raz zabrałam tam narzeczonego i też był w szoku, że tak fajnie można się pobawić bez alkoholu i że daje to aż taką frajdę.
#2016-01-29 09:18:41 

Grzmot

Użytkownik

Wow, dzięki wielkie za pomysł. Nigdy bym nie pomyslał, że można dosłownie pobawić się w sagę, chyba moi znajomi będą bardziej niż zadowoleni.
#2016-01-29 11:26:06 

Batory

Użytkownik

potem znać jak poszło i może jakieś foty wstać. Chciałbym zonaczyć prawdziwych trooperów w akcji haha
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015