#2016-01-19 07:01:41 

UncleBob

Użytkownik

sprawa wygląda tak, że moja flota pojazdów w firmie systematycznie rośnie, a ja głupi wcześnie nie zainteresowałem się sprawą monitorowania tych samochód i teraz mi strasznie tego brakuje. Firmy leasingujące auta często dają takie systemy, ale teraz już po grzybkach i muszę sam się tym zająć…chce więc zaopatrzyć się na własną rękę w jakieś urządzenia lokalizujące pojazdy. Pytanie gdzie najlepiej to kupować, może jakieś porady? nie wiem, zielony jestem konpletnie w temacie.
#2016-01-19 07:58:31 

wroozka

Użytkownik

urządzenia to pół biedy, to zarządzania flotą pojazdów przyda się jeszcze dobry system, który to ogarnia, system ogarnia faktycznie, ale ja systemu nie ogarniam, straszna sprawa…
#2016-01-19 08:22:40 

Rex

Użytkownik

producenci zawsze prowadzą szkolenia z obsługi, było skorzystać, a nie narzekać. Jeśli chodzi o twoje pytanie kolego to naprawdę dobre urządzenia do lokalizacji sprzedają sklepy detektywistyczne, już nie raz przekonałem się o tym, że warto szukać w takich miejscach, ceny cenami, ale sprzęt jest naprawdę pro bo i przewidziany dla pro ludzi, ja bym tam szukał.
#2016-01-19 09:35:05 

UncleBob

Użytkownik

No to by mi chyba nigdy do głowy nie przyszło, dzięki. Co do samego systemu to mam już coś upatrzone, więc spoko.
#2016-01-19 09:55:35 

Megalodon

Użytkownik

to monitorowanie pojazdów to jest złośliwość pracodawców, strasznie mi się nie podoba taki brak zaufania. Potem człowiek słyszy od szefa, że gdzie żeś zjechał z trasy i trzeba się tłumaczyć ze człowiek był potwornie głodny i do sklepu zajechał…przerażające to jest.
#2016-01-19 11:13:42 

Brzoza

Użytkownik

chyba nie rozumiesz kolego idei tego, twój szef pewnie trochę przesadza. Sytemy są przede wszystkim poto żeby ograniczać koszty, odpowiednie skrypty analizują dane z lokalizatorów i chociażby odpowiednio ustalają trasę, działają jak dobra spedycja.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015