#2016-01-14 00:28:39 

MarcinW.

Użytkownik

Cześć. Otóż mam problemy ze snem od co najmniej dwóch lat. Prowadziłem dosyć hulaszczy typ życia i nigdy nie myślałem, że późne chodzenie spać może tak zaburzyć mój codzienny rytm. Kiedyś to po prostu człowiek się kładł o 4 i wstawał o 7, czy 8, żeby polecieć na uczelnię. Szczerze mówiąc, to nawet nie wierzę, żeby tamten rytm tak bardzo wpłynął na to, jak ten rytm wygląda obecnie, bo łatwo potrafiłem zmieniać pory chodzenia spać i wstawnia.. Jednak od momentu, jak człowiek próbuje sobie ustabilizować życie, to to zaczyna strasznie przeszkadzać. Dlatego piszę do Was, co jeszcze mogę zrobić, by poradzić sobie samemu z bezsennością.
#2016-01-14 03:07:06 

takasobiepanienka

Użytkownik

Wiesz kochany, wujek Google nie gryzie. Wpisz w googlach sobie hasło „problemy ze snem przyczyny” i jestem przekonana, że wyskoczy ci cała lista różnych stron. A, i nawet nie wiesz, jak ogromny wpływ ma na to, jakie życie prowadziliśmy na co dzień. Można sobie być nocnym Markiem, ale jak przychodzi być człowiekowi odpowiedzialnym, to już się pojawiają schody ;).
#2016-01-14 05:51:52 

Zyta

Użytkownik

Nie rugaj go tak, Kochana, bo chłopak przyszedł szukając pomocy, a Ty tak mało gościnnie się zachowujesz :) Posłuchaj, jest mnóstwo różnych metod walki z bezsennością. Zawsze możesz sprawę załatwić farmakologicznie, albo po prostu próbować się wyciszyć na godzinę przed pójściem spać. To potrafi zdziałać cuda. Ewentualnie poszukaj pomocy u specjalistów.
#2016-01-14 08:03:11 

pippin

Użytkownik

Koleżanka wyżej ma rację. Poszukaj sobie specjalisty, psychologa, czy psychiatry, który Ci pomoże. Obecnie, poza środkami farmakologicznymi (które mogą ci zostawać pod postacią złogów w wątrobie, przez co np. jeden sławny aktor już niestety zmarł) świetne wyniki ma terapia poznawczo behawioralna, która bada sedno problemu, a później z nim walczy.
#2016-01-14 08:13:39 

MarcinW.

Użytkownik

Dzięki za zrozumienie. Właśnie szukam po necie różnych ośrodków, które się mogą zająć leczeniem tego uprzykrzającego życe paskudztwa. Dzięki Wam wszystkim za porady.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015