#2016-01-05 08:36:16 

wroozka

Użytkownik

Witam was. Wbrew woli moich rodziców postanowiłam po skończeniu osiemnastu lat, co nastąpi za miesiąc, przejść na dietę wegańską. Kocham zwierzęta zbyt mocno, by godzić się na ich zabijanie i traktować jak swoje pożywienie. One są dla mnie przyjaciółmi! Jestem jednak świadoma, że mięso dostarcza ważne składniki odżywcze i muszę dowiedzieć się co teraz mam jeść, by moja dieta była zbilansowana. Chciałabym też od czasu do czasu skorzystać z jakiegoś fajnego, smacznego poznańskiego cateringu. Są tu jacyś weganie? Mogę liczyć na wsparcie?
#2016-01-05 09:19:42 

Grzmot

Użytkownik

Witam. Ja jestem na wegańskiej diecie od roku. Korzystałem z pomocy firmy, którą znajdziesz na stronie cookingcatering.pl. Są świetnymi specjalistami w dostosowywaniu menu dla danej osoby.
#2016-01-05 11:50:23 

Lisiczka

Użytkownik

Zgadzam się, że to jedna z lepszych poznańskich firm cateringowych ! Ja akurat mięso jadam, ale staram się zrzucić parę kilogramów i oni mnie w tym profesjonalnie wspierają.
#2016-01-05 13:27:11 

MarcinW.

Użytkownik

Hej. Rozumiem, że ktoś kocha zwierzęta i nie chce ich zjadać, więc całym sercem popieram wegetarian. Ale co jest złego w zjadaniu na przykład jaj czy mleka? Według mnie powinnaś przemyśleć swoją decyzję, bo organizm potrzebuje do zdrowego życia nie tylko roślin.
#2016-01-05 14:08:13 

anastasia

Użytkownik

A ja cię doskonale rozumiem, bo sama podjęłam podobną decyzję. Jestem weganką od dwóch lat i na początku, by nauczyć się prawidłowego żywienia, sama zainwestowałam w catering dietetyczny Poznań to pod tym względem bardzo nowoczesne i rozwinięte miasto. Jest duży wybór fajnych miejsc, które ci pomogą. Życzę determinacji, bo początki bywają ciężkie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015