#2015-12-31 05:01:23 

marek85

Użytkownik

Na wstepie przepraszam za brak polskich znakow, pisze z pracy a tutaj klawiatury sa niemieckie… no to mam taki problem ze podczas seksu nie jestem w stanie wytrzymac dluzej niz 10 min, no i nie ma nawet mowy o dalszym stosunku po ejakulacji, co jak mozecie sie domyslic doprowadza moja dziewczyne do powaznej irytacji. Ona kaze mi isc do lekarza, ale ja nie sadze by to byl tego typu problem, wolalbym kupic cos bez recepty najlepiej przez internet i nie lazic jeszcze nie wiadomo gdzie by opowiadac o moich ulomnosciach publicznie ;P pomocy
#2015-12-31 05:15:27 

Brzoza

Użytkownik

Hmm można jakoś zadziałać by opóźnić wytrysk o kilkanaście-kilkadziesiąt minut, ale co zrobic po nim samym to już nie doradzę, bo sama nie wiem, mój chłopak tez zawsze wtedy odpada, ale jakos mnie to szczególnie nie martwi, bo i tak bardzo długo się kochamy zazwyczaj, to już mam wtedy dość i sama go proszę, by skończył xd
#2015-12-31 06:28:19 

marek85

Użytkownik

Tyle to wiem, ze warto by go spowolnic, ale jak?
#2015-12-31 08:18:14 

Lisiczka

Użytkownik

Nie ufasz lekarzom, ale przypadkowym ludziom na forum internetowym, których nigdy nie zobaczysz na oczy, to już tak, totalnie bez zastrzeżeń? Nie mam pytań. Jasne, że jest wielu konowałów, ale to trzeba poświęcić czas, by trafić na dobrego specjalistę. Moja siostra tak się sama leczyła na grypę, że do szpitala trafiła... oby to nie był problem tego kalibru.
#2015-12-31 11:07:13 

Batory

Użytkownik

hahaahahaha, kolejny, który nie daje rady xD ale wiesz co się mówi, tzn wprawa jest potrzebna xD ćwiczenie czyni mistrza, o xD albo kaz dziewczynie się inaczej ubierać, żeby cie nie podniecała tak bardzo, dluzej ci zajmie całość ;p
#2015-12-31 11:30:32 

Brzoza

Użytkownik

Ta, uwielbiam ludzi, którzy tylko robią sobie z czyjegoś problemu beke, ale pomóc to już nie bardzo, nie chcą albo nie potrafią. To rozumiem, że nie brałeś jeszcze nigdy tabsów przedłużających stosunek? Jak serio tak boisz się wizyty u lekarza (swoją drogą, spotkałam się już z tyloma kiepskimi diagnozami, że się nie dziwie), to ja bym spróbowała kupić coś na bazie ziół, bo to bezpieczne, nie zaszkodzi na pewno, tylko też nie wolno przedawkowywać. Poszukaj w internecie, widziałam ostatnio gdzieś reklamę takiego specyfiku. Można tam było jeszcze wybrać żel, albo spray, jeśli dobrze pamiętam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015